KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11811567

nr 1181 1567

Carl Erik Bodén

(1909-2003), Sverige

Akvarell, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Picknick, oramad, bladets mått: 49x64

Kondition: slitage, skador

Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.

Utrop:

600 kr

måndag 7 maj 2018
kl 19:38:35

Carl Erik Bodén

Läs mer om Carl Erik Bodén